VODIČ

  • Vďaka GOmatiGO:

  • Nemusíš vlastniť niekoľko áut, aby si vykryl všetky tvoje potreby. Jednoducho si požičiaš presne také, aké v daný deň potrebuješ. Presťahovať svokru, zabodovať na rande alebo vyraziť s kamarátmi do Tatier.
  • Nestaráš sa o žiadne náklady spojené s autom, ktoré by si ako majiteľ vozidla riešiť musel – pravidelný servis, výmena pneumatík, poistky, diaľničná známka a podobne. Všetko riešime za teba. Ty iba povieš kedy, na ako dlho a aké auto potrebuješ.

 

 

Musím spĺňať nejaké podmienky?  

Áno, musíš mať minimálne 20 rokov a vodičský preukaz starší ako rok. Na týchto pravidlách trváme z dôvodu bezpečnosti a ochrany majetku prenajímateľa. Vďaka, že to rešpektuješ.

Kto a aké auto mi požičia?

V našom systéme nájdete autá, ktoré vlastnia bežní ľudia. Možno ich nevyužívajú, alebo vlastnia vozidiel viac a tak sa ich rozhodli krátkodobo prenajímať. My v GOmatiGO si zakladáme na dôvere, TOP službách a tvojej bezpečnosti. Auto si môžeš vybrať sám – buď podľa tvojich osobných preferencií alebo na základe recenzií.

DOPORUČENIE: Odporúčame ti pri recenzii reflektovať všetko od spôsobu prevzatia, cez samotné auto až po odovzdanie majiteľovi. Daj si ale pozor, aby boli tvoje recenzie objektívne. Nepoškodzuj neprávom majiteľa a ani jeho auto. Každú negatívnu recenziu preveruje administrátor a pokiaľ zistí neoprávnenosť alebo nedostatok dôkazov, môže zvážiť aj tvoje vylúčenie z komunity.

Je to bezpečné?

Každé auto je poistené dodatočným krátkodobým poistením a platí na mechanické poškodenia, nehody či krádež. Ty platíš iba prípadnú spoluúčasť.

 

 

 

A pozri ako je to celé neuveriteľne jednoduché!

 

Ak ťa to zaujalo, smelo do toho! Tu je jednoduchý postup:

Zaregistruj sa a vyplň všetky potrebné údaje. My si následne overíme tvoje telefónne číslo, e-mail a i tebou nahrané dokumenty (napríklad OP a VP). Vyber si z našej ponuky auto, ktoré chceš alebo potrebuješ. Označ dni/čas a potvrď rezerváciu. Majiteľ auta je povinný rezerváciu potvrdiť do 24 hodín a dohodnúť sa na prevzatí a odovzdaní. Ak by sa tak nestalo, napíš nám prosím. Majiteľa auta upozorníme na nedodržanie podmienok a tebe nájdeme iné vhodné vozidlo. Samotným prevzatím a odovzdaním auta ťa prevedie náš systém. Ty aj prenajímateľ si auto nafotíte priamo do systému, aby bol jasný stav prebratia i odovzdania. Nezabudni zaznamenať na fotku aj stav PHM a tachometra. Po prevzatí sa ti automaticky strhne čiastka za nájom i depozit za auto. Depozit ti vrátime opäť na tvoj účet po vrátení vozidla za maximálne 7 – 14 dní. Tak, formality sú za nami. Môžeš smelo vyraziť na výlet! Nezabúdaj na to, že auto musíš odovzdať vždy v rovnakom stave ako si prevzal. Teda čisté a s rovnakým stavom paliva. V prípade, že palivo nedotankuješ, dohodni sa s majiteľom vozidla na náhrade. Opäť si obaja odfotíte stav auta, nahráte do systému a dáte recenziou vedieť, či bolo všetko v poriadku.